Лікування зору у дітей

Телефон
0800331331 - (дзвінки безкоштовні з усіх операторів)

Апаратне лікування зору - це комплекс лазерного та комп’ютерного тренування зору дитини, метою якого є стимулювання зорового аналізатора, підвищення гостроти зору, розвиток та зміцнення бінокулярного зору, покращення тонусу очних м’язів та кровообігу в орбіталі зон.

Залежно від встановленого діагнозу, курс апаратного лікування може складатися з набору методик:

  • Лазерна стимуляція сітківки - це сучасний метод лікування зору за допомогою лазерного променя 650 нм, який активує сітківку та стимулює зорові центри.
  • Магнітотерапія - це вплив динамічного магнітного поля, терапевтичний ефект якого обумовлений активізацією конусоподібного апарату сітківки на тлі поліпшення трофіки тканин.
  • Офтальмохромотерапія - вплив різних спектрів видимого світла, викликає фотобіоактивацію на молекулярному, клітинному, тканинному та системному рівнях.
Лікування зору у дітей, фото-1
  • Вправи на макулярних стимуляторах та тренування з оптичного рефлексу стимулюють здатність ока фокусуватися, покращують резерви акомодації та дають можливість чітко бачити предмети на різній відстані. У разі косоокості проводяться заняття, щоб відновити рівне положення очей на вдосконаленому апараті Синаптофора та комплексі Форбіса.
    Принцип роботи Синоптофору полягає у розділенні полів зору - кожне око бачить своє зображення, і дитина намагається поєднати їх, для чого поєднує осі очей і тим самим тренує очні м’язи. Косоокість можна лікувати подібним тренуванням без хірургічного втручання.
  • Рефлексотерапія. За допомогою масажних окулярів стимулюється кровопостачання і активізуються рефлексогенні зони очноямкової області.
  • Спеціальні медичні комп’ютерні програми містять ігри, що розвивають правильну фіксацію, локалізацію, підвищують гостроту зору, відновлюють і закріплюють бінокулярний зір. Методи апаратного та комп’ютерного лікування викликають у дитини інтерес та позитивні емоції, що допомагає отримати максимальний ефект.

У  Центрі також є кімната корекції контактів для дітей.

Лікування зору у дітей, фото-2

Як показує світова практика, коригувати зір дітей можна за допомогою контактних лінз, адже лінзи нового покоління виготовляються з чудовими якісними характеристиками і добре сприймаються дитячими очима.

Наукові дослідження показують, що лінзи іноді можуть уповільнювати розвиток короткозорості у дітей.

М’які контактні лінзи використовуються в комплексному лікуванні косоокості для відновлення м’язового балансу.

Офтальмолог призначає лінзи після детального обстеження та діагностики, підбирається найкращий варіант, проводиться навчання маніпуляціям та догляду за лінзами.

Кваліфіковані досвідчені фахівці, сучасні надточні методи діагностики, профілактика та своєчасне ефективне лікування збережуть дитячий зір - 0800331331

Наше відео
Ще відео